Titles you rated
The MasterRated ★ 5.0
Brief EncounterRated ★ 5.0
A Quiet PassionRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
The First Girl I LoveRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 1.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The KingmakerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 2.5
To LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.5