Movies
Ratings
114
The FallRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5