Movies
Ratings
425
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0