Titles you rated
 Memories of MatsukoRated ★ 5.0 Memories of MatsukoRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 SilencedRated ★ 2.5 SilencedRated ★ 2.5
 The SilencedRated ★ 0.5 The SilencedRated ★ 0.5
 A MuseRated ★ 2.5 A MuseRated ★ 2.5
 MulanRated ★ 5.0 MulanRated ★ 5.0
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
 The Little MermaidRated ★ 3.0 The Little MermaidRated ★ 3.0
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 2.5 Architecture 101Rated ★ 2.5
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.5 The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 2.0 A Werewolf BoyRated ★ 2.0
 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0