Series
Ratings
29
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0