Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0