Movies
Ratings
119
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0