Series
Ratings
20
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
JinRated ★ 4.0