Movies
Ratings
438
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0