Series
Ratings
67
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0