Movies
Ratings
53
Lady BirdRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0