Series
Ratings
20
MIU404Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- 아오이 호노오Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0