Titles you rated
Voice season1Rated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Black Jack OVARated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 4.0- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 2.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
Nanana's Buried TreasureRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0