Titles you rated
YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 1.0
Road No. 1Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5