Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0