Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
White BirdRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0