Series
Ratings
35
Into the NightRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5