Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
My Neighbors the YamadasRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
My Name Is JoeRated ★ 5.0
TicketsRated ★ 5.0
Mind GameRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 5.0
Bonnie and ClydeRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
HeathersRated ★ 4.0
The Phantom of LibertyRated ★ 4.0
ÉlRated ★ 5.0
ViridianaRated ★ 4.0
UndergroundRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0