Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0