Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5