Movies
Ratings
347
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Pi's StoryRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5