Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0