Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5