Movies
Ratings
92
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0