Movies
Ratings
314
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
MemoriesRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5