Titles you rated
The ChorusRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5