Titles you rated
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0