Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0