Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0