Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5