Movies
Ratings
149
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Lamp LifeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5