Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 2.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 4.0
Change Days Season 2Rated ★ 0.5
Change Days Season 1Rated ★ 1.0