Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 2.5