Series
Ratings
17
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0