Series
Ratings
44- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
A Bad FamilyRated ★ 2.5
The PalaceRated ★ 2.5- Half LiesRated ★ 3.0
- AbyssRated ★ 2.0
- The True Love of MadamRated ★ 2.0
The Red TeacherRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 2.5- Silence of the LambsRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 1.5
GlitchRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 1.0
Nobody KnowsRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.0