Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0