Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Following the SoundRated ★ 2.5- Midnight ExpressRated ★ 5.0
- Just Before They DiedRated ★ 5.0
- BoysRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5