Titles you rated
Ikoku NikkiRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
A Haunted HouseRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.0
ArcadianRated ★ 3.0
The Devil's BathRated ★ 3.5
Possession: KerasukanRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5