Titles you rated
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0