Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
HouriaRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0