Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
EveRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0