Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0