Movies
Ratings
361
The Last KingRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Tale of TalesRated ★ 0.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 2.5
ExperimenterRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 1.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Empire of LustRated ★ 1.0
BombshellRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0