Titles you rated
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Tasokare HotelRated ★ 4.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
 
MIU404Rated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
 
School BabysittersRated ★ 4.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
 
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 4.0
 
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
 
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0