Titles you rated
Hello GhostRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
- HeroRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0