Series
Ratings
244
TempestRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0