Movies
Ratings
60
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0