Movies
Ratings
263
1917Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0