Series
Ratings
44
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.0
Mutual Redemption LoveRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
SilentRated ★ 4.0
MashleRated ★ 5.0
91 DaysRated ★ 5.0
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0- 다오배찌 붐힐대소동Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5