Movies
Ratings
421
DemolitionRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5